Інвертор FCHAO PSC-1500W 12v або 24В 1500w/3000w перетворювач
Вихідна частота 50 Гц
Тип Інвертори постійного/змінного струму
Вага 3,5 КГ
Розмір34 x 23,3 x 9,6 см
Тип виводу ОДНОГО
Пікова потужність3000 Вт
Номінальна потужність1500 Вт